The winners from the campaign of Cash Express Service in Dobrich and Ruse

                                         
 town Dobrich                    
                     town Ruse
                                             
                       300 leva win                      
                                             
                      February                      
1. Todora Danailova                                            1. Anka Faraonova
2. Yuliyan Yuliyanov                                            2. Stancho Dinev
3. Sevim Dzhelilova                                            3. Damyan Aleksandrov
                                             
                      March                      
1. Georgi Dimitr                                           1. Aleksandar Ivanov
2. Kosta Kostov                                           2. Rositsa Ilieva
3. Demir Kazim                                           3. Magdalena Velikova

                                         

                    April                    
1. Milena Stefanova                                           1. Emil Pavlov
2. Velichka Mandarova                                         2. Erol Tarakchieva
3. Snezha Hristova                                           3. Aleksandar Nikolov

 

                                             
                       100 leva win                      
                                             
                      February                      
1. Anka Angelova                                           1. Halil Hyusmen
2. Pancho Danailow                                           2. Bena Simeonova
3. Melin Osman                                           3. Semra Borislavova
4. Amet Ali                                           4. Atanaska Georgieva
5. Zyulfie Mehmed                                           5. Krasimir Hadzhipopov
                                             
                      March                      
1. Dafinka Asenova                                            1. Yanko Yankov
2. Galya Dimitrova                                            2. Stoilka Ilieva
3. Sonya Gospodinova                                            3. Krasimir Zhelev
4. Pavel Pavlov                                            4. Stancho Hristov
5. Belmin Musova                                            5. Silviya Sabrieva
                                             
                      April                      
1. Sevdalina Mladenova                                         1. Yordanka Emanuilova 
2. Yulkyar Alish                                         2. Katya Savova
3. Belgin Demirova                                         3. Nargyul Pomakova
4. Asya Georgieva                                         4. Diyan Aleksandrov
5. Eva Marinova                                         5. Diana Bobinayte

 

Back to all

FACEBOOK
Google+